צביעת מגרשי ספורט
אם גם אתם מעוניינים בצביעת מגרשי ספורט באיכות בלתי מתפשרת, אשר תערוב למגרשכם זמן רב, ללא צורך בעבודה חוזרת – חברת עבודה עברית היא המותג שלכם לביצוע העבודה. אנו, בחברתנו נבצע עבורכם סימוני מגרשים וצביעתם ביעילות, בקלות וחשוב מכל – תוך שימוש בחומרים עמידים. מוזמנים ללמוד להלן מהם חומרים עמידים ומה מבדיל מדינה כמו ישראל מיתר מדינות העולם: מדוע הנושא של עמידות במדינה כמו ישראל חשוב מבכל מקום אחר בעולם. 
 

מהם חומרי צביעה עמידים?
בראש ובראשונה, על מנת ליצור תשתית למגרש עמיד יש להשתמש בחומר בשם "פריימר". הפריימר תורם לטרנספורמציה של משטח מחוספס באשר הוא והופך אותו לחלק ואחיד על מנת להתחיל ליצור תשתית למגרש ספורט. במידה ומדובר במגרש ספורט קיים, תתבצע בדיקת סדקים וחריצים, אשר יתוקנו על ידי שימוש בחומרים אקריליים המותאמים במיוחד לצביעת מגרשי ספורט – בטרם תימרח שכבת הפריימר. 


צביעת מגרשים - עבודה עברית
ברוב מדינות העולם המערבי, נוהגות חברות צביעות המגרשים לחסוך בעלויות, לרוב על פי עצה אחת עם האקטואר או השמאי שלהן. הוא מייעץ להן להשתמש באבקה מוצקה במקום בצבע נוזלי. הבעייתיות שבנושא היא שבמדינות עם שמש חזקה אשר פולטת קרינת UV, האבקה מתכלה תוך זמן קצר, ובתי ספר רבים עלולים למצוא את עצמם תוך פחות מרבעון צובעים שוב את המגרש. צבע נוזלי ואיכותי יקר יותר, זה אינו סוד, אך במידה ומשתמשים במותג בינלאומי כמו BgBond אין סיבה לדאגה: המגרש יישאר צבוע ושלם למשך חודשים רבים ולעתים גם שנים לא מעטות. 

ציפוי מגרש ספורט
בבחירת הציפוי יש לוודא שהוא מגן על השחקנים מפני החלקה. בחברת עבודה עברית משתמשים אך ורק בחומרי ציפוי עם מקדם שחיקה גבוה, אלא אם כן הוזמנה עבודה למגרש המתנהל במהירות גבוהה, או אז מקדם השחיקה יהיה מדולל יותר. 
הפרמטר השני שחשוב לבדוק: האם חומר הציפוי מכיל הגנה מקרינת ה- UV של השמש - בפסקה הקודמת עמדנו על חשיבות אי השימוש באבקת צביעה אשר מתכלה על ידי ה- UV הנפלטת מהשמש, וזה המקום לציין  כי בישראל קרינת השמש כה קטלנית – שגם צבעים איכותיים צריכים להיות מצופים עם מיטב חומרי הציפוי על מנת להשביח את העבודה ולדאוג שהמגרש ייזדקק לצביעה בתדירות נמוכה ככל שרק ניתן.
להזמנת עבודה ולמידע נוסף בנושא צביעת מגרשי ספורט, פנו עוד היום לעבודה עברית כאן!
תיקון סדקים במגרש בתחילת העבודה
צביעת שכבה מקשרת ומחליקה (שכבת פריימר) לפני מריחת הצבע 
סימון המגרש בסימון מקצועי כמו כן סימון אולמות בצבע פוליטריטן מיוחד
לדוגמאות מפרויקטים צביעה אחרונים לחץ כאן

​​​​​​​מיגון מתקני הספורט ומיגון אולמנות
בשנים האחרונות, בעקבות פגיעה של לא מעט ילדים במגרשי הספורט עלתה המודעות למיגון מגרשים ואולמות הספורט. חברתנו מספקת ומתקינה את כל סוגי המיגונים הרלבנטים המתאימים למתקני ספורט, עמודי סככות, קירות חוץ ופנים.

המיגון עשוי ספוג / פלציב עטוף בבד שמשונית - תקני ועמיד בכל תנאי מזג האויר לאורך זמן רב.


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק