אביזרי ספורט

הצורך באביזרי ספורט איכותיים


ללא אביזרי ספורט הרי שלא ניתן יהיה לשחק את רוב משחקי הספורט המוכרים לנו, בין אם מדובר בכדורגל, כדורסל ואפילו טניס. כפי מתקן שער כדורגלשאנו זקוקים לסימונים על מגרשי הספורט כך אנו מחויבים בשערים, סלים ורשת למשחק הטניס. אך לא די בסתם אביזרים אלא יש צורך שהם ייעשו בהתאם לחוקי המשחק להם הם נועדו. כך לדוגמא סל אשר נעשה שלא במידות הנכונות מונע למעשה מלשחק כדורסל בצורה נכונה וספק אם ספורטאי כלשהו ירצה להתנסות במשחק על מגרש כזה.

בטיחות, בטיחות ושוב בטיחות

כאשר אנו משתמשים באביזרי ספורט הרי שלא די בכך שהלה יותאמו לחוקי המשחק אלא שיש צורך שהם יעמדו בתקנים הבטיחותיים ביותר שיש. ספורט הוא לא דבר מסו
 
מגן ספוג לעמוד כדורסל
כן אך אם לא מקפידים על מספר נהלים
 
 
בטיחותיים באביזריו הוא בהחלט יכול להפוך לכזה. כך לדוגמא, מדי פעם אנו שומעים על תאונות קשות בהן שחקן כדורסל נפגע כתוצאה מנפילת סל, תאונות אלו אסור שיקרו בשום מצב והן נובעות אך ורק מחוסר הקפדה על נהלים בטיחותיים בסיסיים. בכדי להימנע מתאונה זו הקדימו מחשבה למעשה והקפידו להתקין אביזרים אשר עומדים בתקנים הבטיחותיים המחמירים ביותר ושמגנים מפני תאונות ותקלות חמורות שמעיבות על כל משחקי הספורט למיניהם, בין אם במגרשים בית ספריים או במגרשים מקצועיים.

מה הייחודיות של עבודה עברית בתחום אביזרי הספורט?

עבודה עברית עוסקת מזה שנים ארוכות בייצור אביזרי ספורט והיא צברה ניסיון ארוך שנים בתחום. החברה עומדת בתקנים המחמירים ביותר של מכון התקנים הישראלי הנוגעים לאביזרים ורואה בבטיחות כערך עליון בעבודתה. בנוסף עבודה עברית מספקת אחריות על מוצריה ומתחייבת כי הם נעשים ברמה הגבוהה ביותר. כאשר אנו מגיעים למגרש ספורט אנו בוחנים אותו כחלל אחיד הדורש התייחסות לכל מרכיב ומרכיב בו, כאשר האביזרים בו הם אחד המרכיבים הדורשים את תשומת הלב המרובה ביותר. מבחינתנו, בכדי שכל מגרש ייצא ברמה הטובה ביותר חובה לספק גם את האביזרים הטובים ביותר.

בין אביזרי ומתקני הספורט תוכלו לרכוש אצלנו

  • מגן ספוג לעמוד כדורסל
  • מגן ספוג תקני לעמוד תאורה
  • שער קט רגל קטן ( עם אפשרת לקבוע או נייד )
  • מתקן כדורסל בסקט 2015מתקן כדורסל
  • שער קט רגל 3X2
  • סל למגרש בצבע לבן \ סל מרובע
  • כדורי טניס \ רשת טניס
  • ועוד...
אז אם גם אתם מעוניינים באביזרי ספורט מן האיכותיים ביותר, פנו עוד היום לעבודה עברית בטלפון 03-6511331 ותזכו לשירות ולמוצרים הטובים ביותר. 
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק