מתקני ספורט

מתקני ספורט - מה זה

בשנים האחרונות יותר ויותר מתגלה המודעות לחשיבותו של הספורט בחיינו ולתרומתו לבריאות הגוף והנפש. הודות להתגברות המודעות בתחום הספורט וחשיבותו ניתן לראות  יותר ויותר מרכזים המפעילים פעילויות ספורטיביות שונות. יכולים אלו להיות חדרי כושר איכותיים ומועדוני כושר רחבי ידיים ויכולים אלו להיות מתקני הספורט הנפוצים בגני שעשועים שונים.
אתם יכולים לראות את רשימת המוצרים שלנו כאן מוצרי מתקני הספורט 
מתקני הספורט הציבוריים מורכבים בגנים ציבוריים ובגני שעשועים שונים כשהם מעניקים לתושבים אפשרות להעלות את איכות החיים שלהם והנאה מקסימלית ממכשירי כושר בשימוש חופשי. המודעות הגבוהה לחשיבות ביצוע ספורט הביאה לייצור מספרים רבים של מתקנים מסוגים שונים וכיום ניתן למצוא מתקני ספורט לילדים, מתקני ספורט לנוער, למבוגרים ואפילו מתקנים מיוחדים לנשים.
 

התאמת מתקני ספורט

מתקני הספורט הייחודיים
מתאימים לסוגים שונים של אוכלוסיות ומורכבים על פי תקנים הקבועים מראש. חשוב ורצוי להכיר את מגוון הקטגוריות הקיימות בתחום של מתקני ספורט שונים על מנת להתאים את המתקנים לפי יעד השימוש ומטרתם. בהיכרות עם הסוגים השונים של מתקני הספורט ניתן ליצור מתחם     עשיר ואיכותי המותאם לאוכלוסייה ומעניק מענה נרחב לצרכים בריאים וחשובים.

מתקני ספורט שונים תורמים לריכוז הקהילה ולהעלאת איכות החיים במקום. אין ספק כי הצבת המתקנים במקום חופשי ופתוח לציבור מאפשרת למבקרי הגנים ליהנות מאפשרויות שונות מבלי לטרוח או לשלם סכומי כסף מיוחדים. במקביל, למתקני הספורט יש אלמנט של ריכוז האוכלוסייה סביבם כך שבמקום להגיע לקניונים רבים יעדיפו לבקר בגן השעשועים.

ישנם סוגים שונים של מתקני ספורט המתאימים לאוכלוסיות שונות. ביניהם ניתן למצוא מתקני כושר מכניים המתאימים גם לאימון אירובי וגם לפיתוח השרירים, מתקני כושר לנופש פעיל ומתקני כושר משולבים. אלו מאפשרים לכל סוגי האוכלוסייה לשפר את בריאותה ולבצע מגוון רחב של סוגי פעילות גופנית באמצעות מתקני ספורט מסוגים שונים. 
 

הכנות מקדימות למתקני ספורט

כל אחד מהמכשירים מתאים לגילאים שונים ולכן חשוב לברר מה הוא טווח הגילאים המתאים לכל מכשיר. רצוי להתנסות במכשירים לפני התקנתם ושימוש שוטף בהם על מנת להבטיח התאמה של המכשירים השונים לכלל האוכלוסייה.
 
שערסל תמונה מהצד

בין סוגי המכשירים השונים הקיימים ניתן למצוא את הקטגוריות הבאות: מכשירי כושר לכפיפות בטן, מכשירי ריצה, אופני כושר, מכשירי משקולות משולבים, מתקני כושר לפארקים, מתקני כושר לחיצת חזה, מתקני כושר פרפר, מתקן אירובי סקי, מתקני נופש פעיל, מתקני
מתח, מתקני טבעות  ועוד.
 
בעוד מתקני ספורט הם לרוב מתקנים סגורים הרי שמגרשי ספורט הם לרוב מתקנים פתוחים הפגיעים למזג האוויר. להבדל זה יש מספר משמעויות, ראשית עלינו להבין כי סוג החומר בו משתמשים לסמן את המתקנים הוא שונה ויש להיות מודעים לכך. בנוסף פעמים רבות במתקן ספורט ישחקו לרוב משחקים שונים מאשר במגרש ספורט, מה שכמובן משפיע על אופן הסימון של השניים. פרט להבדלים אלו, הרי שאין הבדל משמעותי בין השניים ובשניהם יש להקפיד על עבודה מקצועית ועמידה בתקנים וסטנדרטים של סימון.
 על מה לשים דגש ?

צריך לציין כי למתקני ספורט דורש כי המבצע אותו ייעשה עבודה מקצועית ואמינה וכי העבודה תיעשה על ידי אנשים בעלי ניסון רב ובעלי הכלים והאמצעים הנכונים לעשות כן. בהחלט לא מומלץ לסמן את המתקן באופן עצמאי מכיוון שהדבר יכול לגרום לטעויות ובעיות בהמשך. כל טעות בסימון יכולה לעלות בבזבוז זמן, השקעת כסף נוספת בתיקונים ואף בחוסר יכולת להשתמש במתקן הספורט לתקופה מה. כאשר מסמנים מתקנים ספורטיביים יש לשים לב כי הדבר נעשה בצבעים המותאמים לכך, הקווים צריכים להיות משורטטים באופן מדויק, הם צריכים להיות עמידים כנגד שחיקה טבעית לתקופה ארוכה ובנוסף יש להכיר היטב את חוקי הספורט, הסיבות הללו מחייבות שכירת חברה מקצועית בתחום הסימון.
 

מדוע לעבוד איתנו?

עבודה עברית מתמחה בהקמת מגרשי ספורט, צביעתם, סימונם, התקנת סלים וכלים נוספים כמו גם התקנת תאורה של מגרשי ספורט והכל בהתאם לסטנדרטים ולתקנים המחמירים ביותר, המנטרה שלנו היא להתייחס לכל פרט בין אם במתקני ספורט או במגרשים, קטן כגדול כאילו מדובר בקאמפ נואו שבברצלונה או היכל נוקיה בתל אביב. זוהי גאוותנו - מקצועיות חסרת פשרות והתייחסות לכל לקוח כלקוח החשוב ביותר, שכן, לכל משתמשי המגרש, לילדים כמו לבוגרים מגיע את האיכות והבטיחות ברמה הגבוהה ביותר.

חלק מהמוצרים שאנו משווקים הינם: מתקן לכדורסל (בסקטסל) , מתקן קטרגל, ספוגים להגנה על עמודים תאורי או עמודי כדורסל, עמודי טניס וכדורי טניס, רשת טניס מקצועית,
 עמודי כדור עף, טבעת קפיצית תיקנית, וסל עם פרספקט שקוף. ניתן גם לראות את עמוד מוצרי מתקני הספורט שלנו כאן

העבודה בעבודה עברית מתבצעת באופן מדויק ותוך עמידה בלוחות זמנים אנו גאים להיות חברת סימון, צביעה והקמת המגרשים המובילה בארץ ואנו מזמינים גם אתכם ליצור קשר בטלפון 03-6511331 ולהתרשם מעבודתנו בעמוד הפייסבוק כמו גם באתר.

 
עומד בתקני בטיחות לפי תקן 5515
המתקנים כולם מגלוונים (טבילה מיוחדת של מתכת ששומר עליו מחולדה ותנאי מזג אויר ) 
דגמים חדשים ואמינים 


Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק