מגרש ספורט

מגרשי טניס
 

מגרשי טניס לכל
בין אם מדובר בגופים ציבוריים ובין אם מדובר בגופים פרטיים אנו רואים כי רבים מקימים מגרשי טניס ואלו צצים בשנים האחרונות כמו פטריות אחרי הגשם ברחבי הארץ. על כך אין להתפלא, משחק הטניס הופך למקובל בחוגים רבים והוא כיום אחד ממקצועות הספורט נפוצים ביותר והכיפיים ביותר שיש. לטניס יש גם סגולות ספורטיביות רבות מה שמעניק סיבות נוספות לשחק אותו. לבסוף, ההצלחה של שחקנים כחול לבן כמו שחר פאר ודודי סלע תרמה גם היא לפופולריות של המשחק והראתה לצעירים כי ביום מן הימים גם הם יוכלו להיות שחקנים מפורסמים.
 

מספר גורמים יכולים לפגוע בהנאה ממשחק הטניס

מגרשי טניס כמו בכל מגרש ספורט קריטיים להצלחת המשחק עצמו ולבטיחות השחקנים ואם יש דבר חשוב בהם הוא איכות המגרש והסימון הנמצא על המגרש. אם הסימון במגרש הטניס או הכשרת הקרקע נעשו שלא בהתאם לתקנים, כללים ו/אובאיכות ירודה - הרי שאין כל טעם במשחק והדבר מוציא את ההנאה ואת חדוות המשחק. למעשה בעלים של מגרשי טניס אשר לא יהיו מסומנים כראוי סביר שמהר מאוד יאבדו את לקוחותיהם ולאחר תקלה אחת בלבד השחקנים לא יחזרו לשחק בהם. כמו כן, מגרשי טניס צריכים להיות סלולים באופן תקני, עמידים לנזקים לטווח הארוך בין אם לנזקי השמש או לנזקי השחיקה, ללא סדקים ובאמצעות שימוש באספלט ייחודי, ייעודי ואיכותי ניתן להבטיח זאת. ואם לא כן, אזי המגרש בהחלט פוגע במשחק ואף יכול להוות מפגע בריאותי לשחקנים. לכן, חשיבות סלילה תקנית וסימון מדויק ואיכותי גדולה במיוחד במגרשי הטניס.
 

עבודה עברית כי סימון זו המומחיות שלנו

עבודה עברית מומחים בסימון מגרשי ספורט ובפרט מגרשי טניס, לאורך השנים צברנו ניסיון עשיר בסימון כל סוגי המגרשים ואנו מבינים את חשיבות הנושא. מכיוון שפעמים רבות מגרשי טניס נמצאים תחת כיפת השמיים הרי שאנו משתמשים בחומרים העמידים לכל פגעי מזג האוויר (בייחוד בישראל שטופת השמש הנושא מקבל חשיבות יתרה), דבר שמבטיח את עמידות סימון המגרש לאורך זמן. כמובן שאנו גם מקפידים להשתמש בחומרים ידידותיים לבני אדם ומקפידים על קוצו של יוד בבטיחות החומרים שלנו. לבסוף חשוב שתדעו כי בעבודה עברית אנו מבינים כי פעמים רבות העבודה צריכה להיעשות במסגרת זמנים מסוימת ואנו עושים הכול בכדי לעמוד במסגרת זו.
פנו עוד היום אלינו בטלפון 03-6511331 ותזכו לשירות סימון מגרשי טניס הטוב ביותר בשוק.  
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק