מתקנים | מתקני ספורט

האם יש הבדל בין סימון מתקני ספורט לסימון מגרשי ספורט?

 

 
 

כנסו לראות את מוצרי המתקני הספורט שלנו וראו איזה מוצרים אנחנו מספקים עבור המגרשים שלכם.
בעוד מתקני ספורט הם לרוב מתקנים סגורים הרי שמגרשי ספורט הם לרוב מתקנים פתוחים הפגיעים למזג האוויר. להבדל זה יש מספר משמעויות, ראשית עלינו להבין כי סוג החומר בו משתמשים לסמן את המתקנים הוא שונה ויש להיות מודעים לכך. בנוסף פעמים רבות במתקן ספורט ישחקו לרוב משחקים שונים מאשר במגרש ספורט, מה שכמובן משפיע על אופן הסימון של השניים. פרט להבדלים אלו, הרי שאין הבדל משמעותי בין השניים ובשניהם יש להקפיד על עבודה מקצועית ועמידה בתקנים וסטנדרטים של סימון.

על מה לשים דגש בסימון מתקני ספורט?

סימון מתקני ספורט דורש כי המבצע אותו ייעשה עבודה מקצועית ואמינה וכי העבודה תיעשה על ידי אנשים בעלי ניסון רב ובעלי הכלים והאמצעים הנכונים לעשות כן. בהחלט לא מומלץ לסמן את המתקן באופן עצמאי מכיוון שהדבר יכול לגרום לטעויות ובעיות בהמשך. כל טעות בסימון יכולה לעלות בבזבוז זמן, השקעת כסף נוספת בתיקונים ואף בחוסר יכולת להשתמש במתקן הספורט לתקופה מה. כאשר מסמנים מתקנים ספורטיביים יש לשים לב כי הדבר נעשה בצבעים המותאמים לכך, הקווים צריכים להיות משורטטים באופן מדויק, הם צריכים להיות עמידים כנגד שחיקה טבעית לתקופה ארוכה ובנוסף יש להכיר היטב את חוקי הספורט, הסיבות הללו מחייבות שכירת חברה מקצועית בתחום הסימון.
 

מדוע לעבוד עם י.ע.ש. עבודה עברית?

עבודה עברית מתמחה בהקמת מגרשי ספורט, צביעתם, סימונם, התקנת סלים וכלים נוספים כמו גם התקנת תאורה של מגרשי ספורט והכל בהתאם לסטנדרטים ולתקנים המחמירים ביותר, המנטרה שלנו היא להתייחס לכל פרט בין אם במתקני ספורט או במגרשים, קטן כגדול כאילו מדובר בקאמפ נואו שבברצלונה או היכל נוקיה בתל אביב. זוהי גאוותנו - מקצועיות חסרת פשרות והתייחסות לכל לקוח כלקוח החשוב ביותר, שכן, לכל משתמשי המגרש, לילדים כמו לבוגרים מגיע את האיכות והבטיחות ברמה הגבוהה ביותר.
העבודה בעבודה עברית מתבצעת באופן מדויק ותוך עמידה בלוחות זמנים אנו גאים להיות חברת סימון, צביעה והקמת המגרשים המובילה בארץ ואנו מזמינים גם אתכם ליצור קשר בטלפון 03-6511331 ולהתרשם מעבודתנו בעמוד הפייסבוק כמו גם באתר.    
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק