דשא סינטטי

דשא סינטטי

הידעתם כי דשא סינטטי מנמיך משמעותית את הסיכוי ללקות באלרגיה לדשא בהשוואה לדשא אמיתי, ועלות אחזקתו חוסכת לכם יותר ממחצית המחיר? הידעתם כי דשא סינטטי נשמר ירוק ויפה כל ימות השנה, ואינו מושך אליו מזיקים כמו דבורים ודבורים גם אם לא תחזקתם אותו למשך חודשים רבים? הידעתם כי בעקבות כל אלה – דשא סינטטי יכול לאפשר לכם 100% פעילות מקצועית וחינוכית ו- 0% דאגה לעבודות התחזוקה? הדשא הסינטטי הוא המשטח המושלם עבורכם! 

אם הנכם מחפשים דשא סינטטי למגרש ספורט או לכל מטרה אחרת - הדשא הסינטטי של חברת י.ש.ע. עבודה עברית הוא הפתרון עבורכם. מדובר בדשא סינטטי איכותי, אשר יוכל לספק לכם את כל מבוקשכם! 

 
הדשא הסינטטי של חברת י.ש.ע. עבודה עברית
דשא סינטטי אשר נשתל במגרשי ספורט בכל רחבי הארץ: מורד יריחו ועד מודיעין, מנתניה ועד ברקת. דשא זה נחל הצלחה רבה במושבים אלו, בעודו מאפשר לשחקנים, למאמנים ולמורים לספורט לגיל הרך – להתמקד אך ורק במקצוע הספורט, ולהשאיר את הדאגות בחוץ. דשא זה פשוט שינה את כל קונספט ההתנהלות באגודות הספורט ובמוסדות החינוכיים, ואפשר יצירת חינוך ספורטיבי אמיתי כמקובל בתעשיות הספורט בארה"ב. 
 
הדשא הסינטטי כפתרון קבע
בנוסף לפרמטר הנוחות שבתחזוקת הדשא הסינטטי ואי חשיפת הנוכחים שנמצאים עליו לאלרגיה, הדשא הסינטטי מצטיין גם כפתרון קבע: בעוד שדשא רגיל חשוף לבלאי, ליצירת חורים וגומות בתוכו, ואפילו לחרכים של אדמה באם לא הושקה במים, הדשא הסינטטי נשאר עומד על תילו ללא תופעות לוואי אלה. מנסיוננו כחברה בעלת וותק – נוכחנו לראות כי דשא סינטטי מחזיק מעמד למשך שנים רבות וגורם למגרשים להיראות חדשים גם זמן רב לאחר ההתקנה הראשונית.
הדשא הסינטטי כפתרון זול
פרמטר זה נחשב גם הוא כאטרקטיבי במיוחד: במקום לשלם הון עתק על דשא צמחי ותחזוקתו, הדשא הסינטטי מוצע במחיר היכרות אטרקטיבי מתמיד. הדשא הסינטטי מאפשר לכם ליהנות גם ממחיר טוב, גם מחוסר הצורך לתחזקו בצורה שוטפת, וגם מחוסר דאגה להיווצרות בלאי. 
מעוניינים בדשא סינטטי גם עבור המגרש שלכם? צרו קשר עם י.ש.ע. עבודה עברית!
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק