משחקי ריצפה

משחקי הרצפה תורמים להפסקות פעילות בחצר ב"הס ובכך מעודדים פעילות חברתית חיובית במהלך ההפסקות ובכלל. בתי ספר משלבים את משחקי החברה על מנת למתן את מקרי האלימות במהלך ההפסקות עם זאת המשחקים תורמים לעידוד החשיבה ולמשחקי גיבוש חברה כיתתיים. משחקי הרצפה מגיעים במידות שונות לפי דרישת הלקוח המשחקים עשויים מיריעות תרמיות שמולחמות לרצפה באמצעות חום, בעלות עמידות לשנים רבות ומתאימות לכל משטח, כגון אספלט, קרמיקה, שיש וזכוכית. כמו כן, היריעות מונעות החלקה ומאושרות על-ידי מכון התקנים ניתן להזמין משחקים ושילוט על-פי דרישת הלקוח ועיצובו ובמגוון סוגים כמו סימוני דרך , ציפוי רצפה של חיות , קלאס , סולמות ונחשים ועוד..


משחקי הרצפה תורמים להפסקות פעילות בחצר ב"הס ובכך מעודדים פעילות חברתית חיובית במהלך ההפסקות ובכלל. בתי ספר משלבים את משחקי החברה על מנת למתן את מקרי האלימות במהלך ההפסקות עם זאת המשחקים תורמים לעידוד החשיבה ולמשחקי גיבוש חברה כיתתיים. משחקי הרצפה מגיעים במידות שונות לפי דרישת הלקוח המשחקים עשויים מיריעות תרמיות שמולחמות לרצפה באמצעות חום, בעלות עמידות לשנים רבות ומתאימות לכל משטח, כגון אספלט, קרמיקה, שיש וזכוכית. כמו כן, היריעות מונעות החלקה ומאושרות על-ידי מכון התקנים

ניתן להזמין משחקים ושילוט על-פי דרישת הלקוח ועיצובו ובמגוון סוגים כמו סימוני דרך , ציפוי רצפה של חיות , קלאס , סולמות ונחשים ועוד..
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק